Akcja - "Cała Polska Czyta Dzieciom" - "Opowieści o zwierzętach" 06.12.2013

Pani Beata Sobieraj przedstawiła przedszkolakom historyjki o zwierzątkach, ze zbioru opowiadań pani Ewy Mirkowskiej.

Ciekawe, zabawne i barwne opowieści o zwierzętach zainteresowały naszych słuchaczy. Wszystkie opowiedziane w taki sposób, żeby w nowo poznanym świecie dziecko spotkało swoje własne troski, radości i marzenia. I żeby dzielone z bohaterami opowiastek kłopoty przestały się wydawać tak kłopotliwe, radości okazały się jeszcze bardziej radosne, a marzenia niepostrzeżenie zaczęły się spełniać. Napisane prostym, a jednocześnie pełnym finezji językiem, skrzące się humorem, Opowieści o zwierzętach ozdobione są wieloma pięknymi kolorowymi ilustracjami.