^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Akcja - "Cała Polska Czyta Dzieciom" - "101 dalmatyńczyków" 23.05.2014

23.05 br. Pani Marzena Michna przypomniała naszym przedszkolakom przygody sympatycznych czworonogów – dalmatyńczyków.

Opowieść rozgrywa się we współczesnym Londynie. Dalmatyńczyk Pongo szuka partnerki dla siebie i swego właściciela, sympatycznego kompozytora Roberta. Łaciaty bohater ma szczęście – trafia na słodziutką suczkę Perditę i jej panią, Anitę. Gdy wszyscy stają na ślubnych kobiercu, właściwa akcja rusza z miejsca. Na potomstwu Ponga i Perdity bardzo zależy bowiem złowrogiej Cruelli DeMon, która marzy o futrze ze skórek dalmatyńczyków. Gdy próba odkupienia szczeniaków zawodzi, Cruella decyduje się je porwać. Wynajmuje do tego dwóch nierozgarniętych zbirów – Nochala i Baryłę.

Więcej zdjęć w Galerii.

Akcje

Copyright © 2016. Przedszkole Samorządowe im. Wandy Chotomskiej w Krościenku Wyżnym. Rights Reserved.