^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Konkurs plastyczny „Mamo, tato… nie pal”

W Samorządowym Przedszkolu w Krościenku Wyżnym odbył się finał konkursu plastycznego „Mamo, tato … nie pal”, którego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Konkurs był przeznaczony dla przedszkolaków z terenu powiatu krośnieńskiego.

 

 

W konkursie udział wzięło 34 przedszkolaków (wraz z rodzicem) z 11 przedszkoli. Jury po obejrzeniu wszystkich prac wyróżniło siedem. Wszystkie rysunki były ciekawe, starannie wykonane i ujmowały pomysłowością, dlatego nagrody i słodycze otrzymały wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Jednym z laureatów reprezentującym Przedszkole w Krościenku był Szymek Nowak i jego mama.

Nagrody zostały rozdane w Światowym Dniu Rzucania Palenia – 19 listopada br. Upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie, zwycięzcom wręczali: wicestarosta krośnieński Andrzej Guzik, Agnieszka Prugar i Anita Pelczar z Sanepidu.

Ideą przedsięwzięcia było pokazanie skutków palenia, a także aktywizacja nie tylko dzieci, lecz również ich rodziców lub opiekunów, którzy zmagają się z problemem nikotynowym w rodzinie i w swoim otoczeniu.

Akcje

Copyright © 2016. Przedszkole Samorządowe im. Wandy Chotomskiej w Krościenku Wyżnym. Rights Reserved.