Oddziały - rok przedszkolny 2009/2010

Żabki grupa I - rok przedszkolny 2009/2010

Witamy to my ŻABKI - I GRUPA

Mamy 3 lata i jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami. W naszej grupie są energiczne, uśmiechnięte, pogodne, ciekawe świata dzieci.

Z pomocą naszych pań i rodziców trudny okres adaptacji mamy już za sobą i cieszymy się każdym dniem spędzonym w przedszkolu. Lubimy dobra zabawę, różnego rodzaju zajęcia, chętnie spędzamy czas w ogrodzie, uczymy się wielu nowych rzeczy. Poza tym nawiązujemy nowe przyjaźnie, pomagamy sobie, uczymy się bycia razem, słuchania i miłego spędzania ze sobą czasu.

Uczestniczymy w zajęciach dodatkowych takich jak rytmika i język angielski. Chętnie słuchamy muzyki, bajek, śpiewamy, uczymy się piosenek i wierszyków.

Pozdrawiamy serdecznie - ŻABKI

Każdego dnia są z nami panie nauczycielki: Gosia Stypuła, Kasia Lalek i pani dyrektor Ania Jaźwiecka oraz pomoc nauczyciela Ola Szarek i woźna oddziałowa Agnieszka Nowak.

Pszczółki grupa II - rok przedszkolny 2009/2010

Witamy – to my PSZCZÓŁKI - II GRUPA

Mamy już po 4 lata, chodzimy do grupy II. Na zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez nasze panie , chętnie uczymy się wierszy, piosenek, malujemy farbami i budujemy z klocków różne budowle.

Uczymy się poprawnie mówić, ładnie jeść, myć zęby i buzie. Staramy się samodzielnie korzystać z toalety.

Chętnie oglądamy spektakle teatralne, organizowane w naszym przedszkolu. Poznajemy ciekawe instrumenty muzyczne. Chodzimy na zajęcia dodatkowe – j. angielski i rytmikę. Które są równie ciekawe.

Uwielbiamy bawić się w ogrodzie przedszkolnym i miło spędzać czas w przedszkolu.

Nasze panie nauczycielki: Jadzia Jaworska i Kamila Aszklar.

Pomocą służy nam również w każdej chwili woźna oddziałowa – Basia Borek.

Motylki grupa III - rok przedszkolny 2009/2010

MOTYLKI to my – III GRUPA 5 latki

Poprzez codzienną wspólną zabawę odkrywamy świat, uczymy się samodzielności i zasad społecznych, które pozwalają nam żyć zgodnie w grupie rówieśniczej oraz nawiązywać pierwsze przyjaźnie.

Razem słuchamy bajek, śpiewamy piosenki, tworzymy prace plastyczne, oglądamy spektakle teatralne i słuchamy muzyki. Nasze panie dbają o to, abyśmy czuli się razem dobrze i bezpiecznie.

Każdy dzień w przedszkolu jest inny i ciekawy, dlatego chętnie i z radością przychodzimy do przedszkola.

Mamy dużą potrzebę ruchu, działania i poznawania otoczenia. Upust energii dajemy w dużym ogrodzie przedszkolnym.

Nasze panie nauczycielki: Madzia Rozenbeiger i Małgosia Hudak.

Pomocą służy nam również w każdej chwili woźna oddziałowa – Madzia Biedka.

Biedronki grupa IV - rok przedszkolny 2009/2010

BIEDRONKI to my - IV GRUPA 5-latki

Jesteśmy grupą bardzo wesołych i pomysłowych 5 – latków.

Chodzimy na długie spacery, uwielbiamy bawić się w ogrodzie. Lubimy układać puzzle, budujemy wieże z klocków. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i codziennie uczymy się nowych rzeczy.

Nasze panie nauczycielki: Dorotka Frydrych i Kasia Lalek czytają nam ciekawe książeczki, słuchamy wspólnie muzyki klasycznej, opowiadają nam dużo o otaczającym nas świecie.

Pomocą służy nam również w każdej chwili woźna oddziałowa – Sylwia Pelczar.