Oddziały - rok przedszkolny 2010/2011

Żabki grupa I - rok przedszkolny 2010/2011

Żabki to my – grupa I

Chodź na początku trudno nam było rozstać się z mamą i trochę płakaliśmy, to teraz nasze buzię są już wesołe i uśmiechnięte.

Uczymy się wierszyków i piosenek, lubimy tańczyć i bawić się, kiedy panie nam śpiewają.

Wiemy już, kiedy trzeba myć rączki, próbujemy sami się ubierać i rozbierać przed wyjściem na świeże powietrze. Staramy się zjadać wszystkie pyszności, które gotują nam panie kucharki.

Bawimy się w kąciku lalek, budujemy domki z klocków, rysujemy i lepimy z plasteliny. Uczymy się zgodnie bawić i sprzątać zabawki. Fajnie jest mieć tylu nowych kolegów.

Grupę maluszków prowadzi pani Madzia Rozenbeiger,  pani dyrektor Ania Jaźwiecka i pani Gosia Stypuła, a pomocą służy pani Ola Szarek.

W tej grupie pracuje też pani woźna oddziałowa Agnieszka Nowak.

Pszczółki grupa II - rok przedszkolny 2010/2011

O PSZCZÓŁKACH słów kilka… - grupa II

Jesteśmy grupą dzieci 3 i 4 letnich.  W tym roku przedszkolnym dołączyło do nas kilkoro nowych dzieci, które  pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola. Razem przyswajamy sobie nawyki kulturalnego i społecznego zachowania.

Jesteśmy otwarci i bardzo ciekawi świata, z przyjemnością bierzemy udział w różnych zabawach i zajęciach.

Chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy i ćwiczymy. Uwielbiamy zajęcia plastyczne, a szczególnie zabawy z wodą, malowanie farbami paluszkowymi, przesypywanie kaszy,  piasku, lepienie  w plastelinie i masie solnej.

Uczymy się jęz. angielskiego i uczestniczymy w zajęciach z rytmiki.

Bardzo dobrze czujemy się w naszej sali, która jest kolorowa i pełna zabawek. Kochamy nasze przedszkole.

Na co dzień przebywają z nami panie nauczycielki: Kasia Lalek i Gosia Stypuła, a pomocą służy woźna oddziałowa – pani Agatka Nóżka.

Motylki grupa III - rok przedszkolny 2010/2011

To my „Motylki” – grupa III

W naszej grupie uczymy się współpracy z innymi kolegami i przestrzegania zasad panujących w przedszkolu. Chętnie uczestniczymy w zajęciach dydaktycznych, a najbardziej lubimy zajęcia plastyczne.

Jesteśmy weseli, ciekawi wszystkiego co nas otacza. Lubimy tańczyć, śpiewać, bawić się. Z radością wychodzimy do ogrodu przedszkolnego, chodzimy na spacery.

Bardzo lubimy chodzić do naszego przedszkola. Tutaj nigdy się nie nudzimy, bo mamy zawsze mnóstwo pomysłów, jak razem ciekawie spędzić czas.

Grupa Motylków prowadzona jest przez panią Jadzię Jaworską i panią Kamilę Aszklar.

Pracuję tutaj również woźna oddziałowa – pani Madzia Biedka.

Biedronki grupa IV - rok przedszkolny 2010/2011

Opis grupy 5-6 latki – grupa IV

Jesteśmy grupą wesołych i pomysłowych 5 i 6 latków. Jest nas 23.

W przedszkolu wszyscy mówią o nas „starszaki”. Chcemy dawać dobry przykład młodszym koleżankom i kolegom.

Mamy nową salę, w której jest dużo miejsca do hasania, a to bardzo lubimy. Jesteśmy weseli, ciekawi nas wszystko co nas otacza. Uwielbiamy bawić się w ogrodzie przedszkolnym.

Chodzimy na długie spacery, bo wiemy jak ważne jest dla nas przebywanie na świeżym powietrzu.

Nasze nauczycielki to pani Dorotka Frydrych i pani Gosia Hudak. Pomocą służy nam także woźna oddziałowa – pani Sylwia Pelczar.