Oddziały - rok przedszkolny 2013/2014

Żabki grupa I - rok przedszkolny 2013/2014

„Żabki”– grupa I

Chodź na początku trudno nam było rozstać się z mamą i trochę płakaliśmy, to teraz nasze buzie są już wesołe i uśmiechnięte.

Uczymy się wierszyków i piosenek, lubimy tańczyć i bawić się, kiedy panie nam śpiewają.

Wiemy już, kiedy trzeba myć rączki i zęby, próbujemy sami się ubierać i rozbierać przed wyjściem na świeże powietrze. Staramy się zjadać wszystkie pyszności, które gotują nam panie kucharki.

Bawimy się w kąciku lalek, budujemy domki z klocków, rysujemy i lepimy z plasteliny. Uczymy się zgodnie bawić i sprzątać zabawki. Fajnie jest mieć tylu nowych kolegów.

Grupę maluszków prowadzi pani dyrektor Ania Jaźwiecka, pani Kasia Lalek, pani Madzia Rozenbeiger i pani Gosia Hudak, a pomocą służy pani Ola Szarek.

Motylki grupa II - rok przedszkolny 2013/2014

„Motylki” – grupa II

W naszej grupie uczymy się współpracy z innymi kolegami i przestrzegania zasad panujących w przedszkolu. Chętnie uczestniczymy w zajęciach dydaktycznych, a najbardziej lubimy zajęcia plastyczne.

Jesteśmy weseli, ciekawi wszystkiego co nas otacza. Lubimy tańczyć, śpiewać, bawić się.

Z radością wychodzimy do ogrodu przedszkolnego, chodzimy na spacery.

Bardzo lubimy chodzić do naszego przedszkola. Tutaj nigdy się nie nudzimy, bo mamy zawsze mnóstwo pomysłów, jak razem ciekawie spędzić czas.

Grupa Motylków prowadzona jest przez panie: Jadzię Jaworską, Gosię Wodzisz, Gosię Hudak.

Biedronki grupa III - rok przedszkolny 2013/2014

„Biedronki”  – grupa III

Jesteśmy grupą wesołych i pomysłowych 5 latków. Jest nas więcej niż w tamtym roku.

W przedszkolu wszyscy mówią o nas „starszaki”. Chcemy dawać dobry przykład młodszym koleżankom i kolegom.

Jesteśmy weseli, ciekawi nas wszystko co nas otacza. Uwielbiamy bawić się w ogrodzie przedszkolnym.

Chodzimy na długie spacery, bo wiemy jak ważne jest dla nas przebywanie na świeżym powietrzu.

Nasze nauczycielki to pani Dorotka Frydrych, pani Kamila Aszklar i pani Gosia Wodzisz.