W dniu nowej pory roku – 21.03 – nasze przedszkolaki usłyszały jedną z historyjek z „Wielkiej księgi małych opowiastek”, którą przedstawiła Pani Katarzyna Kołodziej.

Ta książka zabierze was do dżungli, krainy potworów, baśniowych zamków, na wiejskie podwórko i do Kociego Zaułka, gdzie grasuje banda kotów-uliczników i psów-włóczęgów. Przygody księżniczek, książąt, wróżek, nimf wodnych, zwierząt i dzieci zaciekawią nie tylko małych czytelników.

IMG_1531
IMG_1532
IMG_1534
IMG_1535
IMG_1536
IMG_1539