Niezależnie od pory roku chodzimy na spacery, korzystamy z promieni słonecznych, które dodają energii. Teraz panuje u nas piękna, biała zima, w związku z tym warto pospacerować po okolicy i przyglądać się zjawiskom przyrodniczym. Kto ma szczęście przejedzie się na sankach, a czasem zdarzy się, że ktoś dostanie śnieżką w nogę. Jednak wszyscy szczęśliwi trochę mokrzy od śniegu wracają do przedszkola na ciepły obiadek.

P1010741
P1010742
P1010743
P1010744

Więcej zdjęć w Galerii