Dnia 15 lutego 2011 w grupie „Pszczółek” odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami pt. „ Moje kanapki”. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości. Wspólne zajęcia rozpoczęliśmy od zabaw z chustą integracyjną, która rozgrzała nas do dalszej zabawy. Po tak wesołym początku przeszliśmy do drugiego zadania jakim było omówienie i przygotowanie kanapek. Każdy przedszkolak przeanalizował swoją kartę pracy, według której przygotował z pomocą rodziców swoją kanapkę. Dzieciaki posprzątały i zabrały się do jedzenia pysznych, kolorowych i witaminowych kanapek.

Po mile spędzonym czasie podsumowaliśmy nasze zajęcia i podziękowaliśmy gościom za przybycie.

Zajęcia otwarte w bezpośredni i atrakcyjny sposób pozwalają  pomóc rodzicom w obserwacji własnego dziecka. Rodzice mogą obiektywnie ocenić tempo rozwoju i porównać umiejętności dziecka z tym co prezentują rówieśnicy.

P1090388
P1090389
P1090390
P1090391

Więcej zdjęć w Galerii.