7 kwietnia 2011 r. dzieci z grupy Biedronek gościły kolegów z klasy I „b” Publicznej Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczynią panią Jadwigą Paradysz.

Tydzień wcześniej odwiedziły nas dzieci z oddziału 0 „b” z wychowawczynią panią Małgorzatą Piterą .

Najpierw goście obejrzeli przygotowane przez nas i grupę Motylków przedstawienie pt. „Wiosna tuż tuż …”, potem przyszedł czas na wspólną zabawę . Dzieci zatańczyły "Taniec połamaniec" , "Hookie pookie", "Głowa, ramiona…" oraz wspólnie śpiewały piosenki o wiośnie . Starszaki otrzymały od gości słodki upominek a pani piękną laurkę z podpisami dzieci z klasy pierwszej i „zerówki”.

Niestety, w przyjaznej atmosferze szybko mija czas.Uczniowie musieli nas opuścić i wracać do szkoły.

Po uśmiechach na buziach dzieci można wnioskować , że miło spędziły czas w przedszkolu.

DSC_0024
DSC_0025
DSC_0026
DSC_0027

Więcej zdjęć w Galerii.