Tegoroczny Bal Karnawałowy odbył się 27 stycznia w Sali Teatralnej w naszym Przedszkolu.
Na Bal licznie przybyły księżniczki, wróżki, pszczółki, motylki i inne zwierzątka, a także inni bajkowi bohaterowie: Czerwony Kapturek, Spiderman, Batman, Kubuś Puchatek i Tygrysek, Kleopatra, Scooby Doo, Zorro. Byli również obecni piraci, rycerze, kowboje, policjanci, Indianie.
W czasie Balu dzieci mogły potańczyć, pobawić się przy znanych i lubianych piosenkach, wziąć udział w zabawach i konkursach. W przerwie był też czas na poczęstunek.
Zabawa była bardzo fajna, było dużo śmiechu i radości, a przedszkolaki pewnie już nie mogą doczekać się kolejnego Balu i chyba nie tylko przedszkolaki Uśmiech

DSC_0141
DSC_0146
DSC_0155
DSC_0157

Więcej zdjęć w Galerii.