W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przedstawiciele z naszego przedszkola, w osobach: Pani Dyrektor Anna Jaźwiecka, Julka U., Kuba W., p. Agnieszka N., p. Katarzyna L., odwiedzili Urząd Gminy.

Pani Dyrektor wraz z dziećmi złożyła życzenia Panu Wójtowi Janowi Omachlowi, Panu Skarbnikowi Grzegorzowi Prugarowi i Pani Sekretarz Alicji Fejkiel-Guzik.

 

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,
które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich spokojem i wiarą,
da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.