Jednorożec, Kubuś Puchatek, policjant, rycerz, królewny i wiele bajkowych postaci pojawiło się dzisiaj w naszym przedszkolu. Tego dnia odbył się wielki karnawałowy bal, na którym gościł wyjątkowy gość - OLAF.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać Myszki Minnie, księżniczki, Elzy, motylki, wróżki, rycerzy, policjantów, strażaków, Batmana i wiele innych ciekawych postaci.
Podczas balu karnawałowego prowadzonego przez Panią Annę Rajchel, wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych oraz popularnych utworów. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez Panią Anię.
Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Wszystkie dzieci miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Olafem, ale nie każdy był na tyle odważny ;)
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok…

91.jpg
76.jpg
95.jpg
96.jpg
93.jpg
94.jpg
92.jpg
77.jpg

Więcej zdjęć w Galerii.