Akcja - "Cała Polska Czyta Dzieciom" - "Franklin i prezent świąteczny" 13.12.2013

13 grudnia Pani Magda Pelczarska przypomniała dzieciom postać żółwia Franklina.

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.
Pani Sowa zorganizowała zbiórkę prezentów bożonarodzeniowych dla dzieci z domu dziecka. Wszyscy przynoszą wspaniałe prezenty, jednak Franklin nie może się zdecydować, którą zabawkę przeznaczyć na prezent.

Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały tej świątecznej historii.