^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Akcja - "Cała Polska Czyta Dzieciom" - "Smerfowa zupa" 16.05.2014

 

W piętek 16 maja, siostra Hani i Rafała – Jagoda, przedstawiła naszym przedszkolakom jedną z przygód, która przydarzyła się Smerfom Uśmiech

Smerfy – fikcyjna rasa małych, niebieskich stworzeń, żyjących w którymś z europejskich lasów, stworzonych przez belgijskiego rysownika komiksowego Peyo. Znane z komiksu oraz filmu i serialu animowanego.

„Smerfowa zupa”

Wioskę Smerfów nawiedza Pasibrzuch – głodny znajomy Gargamela. Głodny gość zmusza Smerfy do przygotowania posiłku – zupy a la Smerf. Papa Smerf wymyśla fortel i zamiast zupy podaje Pasibrzuchowi magiczny napój, który zmienia go w niebieskiego stworka. W całą historię miesza się także Gargamel i Klakier, którzy jak to zwykle bywa na koniec dostają po uszach.

Akcje

Copyright © 2016. Przedszkole Samorządowe im. Wandy Chotomskiej w Krościenku Wyżnym. Rights Reserved.